Jak zamówić nagrobek
Procedury zamówieniowe

W szczególny sposób dbamy o zadowolenie Klientów.
Poniżej kilka sposobów zamówienia nagrobka w naszej firmie:

  1. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej firmy celem wybrania pomnika zgodnie z Państwa oczekiwaniami i gustem. Jeśli nie znajdziecie Państwo na naszej ekspozycji pomnika którego szukacie to oczywiście służymy fachowym doradztwem w pełnym zakresie przygotowania projektu i kompleksowej realizacji. Jeśli szukacie Państwo nietypowego nagrobka i nie macie Państwo pomysłu sugerujemy wcześniej umówić się na spotkanie, tak abyśmy mogli poświęcić Państwu tyle czasu ile potrzeba.
  2. Jeśli macie Państwo wybrany pomnik na danym cmentarzu lub widzieliście Państwo pomnik, który szczególnie się podoba, to oczywiście istnieje możliwość spotkania się na tym cmentarzu i określenie kosztów związanych z wykonaniem identycznego nagrobka lub z ustalonymi dowolnymi modyfikacjami. W takim przypadku zamówienie nagrobka możemy podpisać w miejscu spotkania, następnie zostaje przesłany projekt całej realizacji pomnika na Państwa adres e-mail z kilkoma wzorami liternictwa. Po akceptacji projektu pomnik zostaje przekazany do produkcji. Następnie z ok. 3-4 dniowym wyprzedzeniem ustalamy z Państwem telefonicznie termin montażu.
  3. Wybierając typowy nagrobek z naszej galerii istnieje możliwość złożenia zamówienia za pomocą poczty e-mail i poprzez kontakt telefoniczny.
  4. Kontakt tel. 508 010 266, e-mail: poczta@mpgranit.eu [KONTAKT z MP Granit]
  5. Czynniki które wpływają na cenę nagrobka:

- rodzaju granitu,
- ilości wykorzystanego kamienia - granitu,
- grubość elementów (standardem w naszym zakładzie jest grubość 6 cm),
- rodzaju liternictwa, ilości nekrologów,
- zagospodarowania terenu wokół nagrobka,
- przygotowania terenu przed montażem nagrobka (groby ziemne).